Yatırımsız Para Kazanma/Trax-ai/Detaylı Anlatım

Yatırımsız Para Kazanma/Trax-ai/Detaylı Anlatım
Durum:

scarpper9999

Kayıtlı Üye
TRAX AL bir yapay zeka kripto botudur çalışma şekli kısaca net olarak sizlerin yatırımınızı sizlerin yerine kâr oranı yüksek derecede ÇEŞİTLİ BORSALARDAN gibi sitelerden AL-SAT işlemi yaparak kazanç sağlamaktadır sizlere TRAX AL ve LİSANS/VERGİ LEVHASI /REFERANS gibi güvenceler sunmaktadır 5 adet Farklı bot kiralaması sağlamaktasınız 30günlüktür her botun süresi sizlerin yatırımına göre fiyatlar 2$ başlayarak 500$ kadar kiralamalar sağlayabilirsiniz sizlerin yatırımınıza bağlı olarak değişmektedir %90 oranında kâr oranı ile hizmet vermektedir. İlk kayıt olduğunuzda en üstte 0$ ile ücretsiz robot alıp 1 ay kullanabiliyorsunuz.
Birde ekip kurabilirsiniz. Ekip şöyle işliyor:
kullanıcı ekibi 30 kişiye ulaşır ve günlük ekip komisyonu 30$’a ulaşırsa. Platform, uygun kullanıcılara aylık 1.500 lira sabit maaş sunacaktır. Sabit bir maaş almak için her ayın 30'unda platform müşteri hizmetleriyle iletişime geçin.
kullanıcı ekibi 60 kişiye ulaşır ve günlük ekip komisyonu 80$’a ulaşırsa. Platform, uygun kullanıcılara aylık 2.500 lira sabit maaş sunacaktır.
kullanıcı ekibi 120 kişiye ulaşır ve günlük ekip komisyonu 200$’a ulaşırsa. Platform, uygun kullanıcılara aylık 8.000 lira sabit maaş sunacaktır.
kullanıcı ekibi 200 kişiye ulaşır ve günlük ekip komisyonu 600$’a ulaşırsa. Platform, uygun kullanıcılara aylık 50.000 lira sabit maaş sunacaktır.
kullanıcı ekibi 600 kişiye ulaşır ve günlük ekip komisyonu 1.500$’a ulaşırsa. Platform, uygun kullanıcılara aylık 150.000 lira sabit maaş sunacaktır.
kullanıcı ekibi 1200 kişiye ulaşır ve günlük ekip komisyonu 3000$’a ulaşırsa. Platform, uygun kullanıcılara aylık 300.000 lira sabit maaş sunacaktır. Sabit bir maaş almak için her ayın 30'unda platform müşteri hizmetleriyle iletişime geçin. Platform, kullanıcılara ekiplerini geliştirmelerinde kullanmasın için 600.000 lira değerinde ticari araç sağlayacak ve 100 metrekarelik bir ev kazandıracak.
bir kullanıcı ekibi 2000 kişiye ulaşır ve günlük ekip komisyonu 6000$’a ulaşırsa. Platform, uygun kullanıcılara aylık 1.000.000 lira sabit maaş sunacaktır. Sabit bir maaş almak için her ayın 30'unda platform müşteri hizmetleriyle iletişime geçin. Platform, kullanıcılara ofis sağlayabilir ve kullanıcılar platformun üst düzey temsilcileri olabilirler ve aynı zamanda Türkiye pazarındaki toplam temettülerin %2'sinden yararlanabilirler. Hisse temettülerinin dağıtım tarihi her yıl 25 Aralık'tır
Davet kodum:411611505
link:

Durum:

mstfa6187

Kayıtlı Üye
Trax al güncel davet kodu ve linki

Trax al davet kodu : 163391146

Trax al davet linki:

favicons
web.trax.vip
Trax

419Konular