WordPress Satın Alınan Tema Nasıl Kurulur?

WordPress Satın Alınan Tema Nasıl Kurulur?
0
72
Durum:

Ayyildiz

Kayıtlı Üye
TC No Doğrulanmış Kullanıcı

WordPress için satın aldığınız temayı kurmak oldukça basittir. İki farklı yöntem kullanabilirsiniz:

Yöntem 1: WordPress Yönetim Paneli Üzerinden Kurulum

1. Adım:
WordPress yönetim panelinize giriş yapın. 2. Adım: Görünüm > Temalar menüsüne gidin. 3. Adım: "Yeni Ekle" butonuna tıklayın. 4. Adım: "Tema Yükle" sekmesine geçin. 5. Adım: Satın aldığınız temanın zip dosyasını seçin ve "Yükle" butonuna tıklayın. 6. Adım: Tema yüklendikten sonra "Etkinleştir" butonuna tıklayın.

Yöntem 2: FTP Üzerinden Kurulum

1. Adım:
Satın aldığınız temanın zip dosyasını bilgisayarınıza indirin. 2. Adım: FTP istemcinizi kullanarak WordPress sunucunuza bağlanın. 3. Adım: "wp-content/themes" dizinine gidin. 4. Adım: Satın aldığınız temanın zip dosyasını bu dizine yükleyin. 5. Adım: WordPress yönetim panelinize giriş yapın. 6. Adım: Görünüm > Temalar menüsüne gidin. 7. Adım: Yüklediğiniz tema aktif olmayacaktır. Temayı aktif hale getirmek için "Etkinleştir" butonuna tıklayın.

Her iki yöntemde de tema yüklendikten sonra temayı özelleştirmeye başlayabilirsiniz. Temanızın ayarlarını "Görünüm > Özelleştir" menüsünden değiştirebilirsiniz.

Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar:

• Temanızı satın aldıktan sonra indirme bağlantısı ve lisans anahtarınız e-posta adresinize gönderilecektir.
  • Bazı temalar, kurulum ve kullanım için ek adımlara ihtiyaç duyabilir. Temanızın belgelerini okumanız ve herhangi bir sorunuz varsa tema geliştiricisine danışmanız önerilir.
  • Temanızı güncellemek için "Görünüm > Temalar" menüsünden temanın üzerine tıklayın ve "Güncelle" butonuna tıklayın.

Umarım bu bilgiler WordPress temanızı kurmanıza yardımcı olur.

419Konular
721Mesajlar
2,950Kullanıcılar
BinsaASon üye