Hostragons ­čÉë ─░ade Garantili Profesyonel Wordpress Hizmetleri ÔÜí´ŞĆH─▒zland─▒rma ­čöą G├╝venlik ├ľnemleri ԺɴŞĆ SEO Ayarlar─▒ ­čĺą Vir├╝s Temizleme ­čĺź ├ťcretsiz CDN +

Hostragons ­čÉë ─░ade Garantili Profesyonel Wordpress Hizmetleri ÔÜí´ŞĆH─▒zland─▒rma ­čöą G├╝venlik ├ľnemleri ԺɴŞĆ SEO Ayarlar─▒ ­čĺą Vir├╝s Temizleme ­čĺź ├ťcretsiz CDN +
Durum:
├çevrimd─▒┼č─▒

Hostragons Global

Hosting Firmas─▒
Kay─▒tl─▒ ├ťye
Kat─▒l─▒m
19 Nis 2022
Tepkime puan─▒
1
Puanlar─▒
1

02.png

03.png

04.png
05.png
06.png
07.png

08.png
09.png

19.png
20.png

21.png
22.png

46.png

GrafiGaraj;1078157613' Al─▒nt─▒:
Web sitem i├žin Wordpress Full Optimizasyon paketinden sipari┼č ge├žildi h─▒zl─▒ teslimat sa─čland─▒ ger├žekten kaliteli bir firma daha ├Ânce bilinmi┼č hosting firmalar─▒ ile ├žal─▒┼čt─▒m al─▒p wordpress site kurdu─čumda site yava┼č kal─▒yordu ve can─▒m─▒ s─▒k─▒yordu. Hostragons Sa─č olsunlar dedikleri gibi her┼čeyi hallettiler.

refikdilek;1078169185' Al─▒nt─▒:
sitemizde ki y├Ânlendirme vir├╝slerini temizleyip g├╝venlik ayarlar─▒n─▒ yapt─▒rd─▒k sonu├ž m├╝kemmel

CanerGok;1078179132' Al─▒nt─▒:
a'dan z'ye optimizasyon paketi ald─▒m teslim ettiler gayet ba┼čar─▒l─▒

anilkales;1078396218' Al─▒nt─▒:
full optimizasyon paketi ger├žekten ba┼čar─▒l─▒ i┼činin hakk─▒n─▒ veriyorlar.

hotmail;1078459433' Al─▒nt─▒:
Wordpress hizmet al─▒nd─▒. ─░┼čimin uzman─▒y─▒m diyenlerde ger├žekten ├žok g├Ârd├╝m. G├Ârdugumle kald─▒m. ┼×imdiye kadar ya i┼či yar─▒da b─▒rakt─▒ veya eksik yapt─▒. Wordpress'te forumun bence tek uzman─▒ tavsiye ederim arkada┼člar.

tastanbilal;1078959685' Al─▒nt─▒:
Wp-G├╝venlik paketi i├žin ├Âdeme yap─▒ld─▒, i┼č bitimi bekleniyor. Kendileri bir hayli ilgileniyorlar. Sonu├žlar─▒ tekrardan yazar─▒m.

Edit:

i┼č teslimi sa─čland─▒ ger├žekten ilgililer, t├╝m problemler ├ž├Âz├╝ld├╝ g├Âzle g├Âr├╝l├╝r farklar var. D├╝┼č├╝nmeden paket al─▒m─▒ yapabilirsiniz.

Froh;1080164368' Al─▒nt─▒:
├çok g├╝zel bir firma. ─░┼člerini hakk─▒yla yap─▒yorlar tavsiye ederim.

yunuskaratas;1080165079' Al─▒nt─▒:
├ľncelikle hizmetleriniz i├žin te┼čekk├╝r ederim.
Bana daha ├Ânceden 1 Y─▒ll─▒k referans hosting hediye edildi ve ┼čuanda hala aktif olarak bir s─▒k─▒nt─▒s─▒ olmadan devam etmektedir.
herhangi bir sorunda veya s─▒k─▒nt─▒da teknik destekleri gayet h─▒zl─▒ ve ├ž├Âz├╝mleyici sonu├žlar veriyor. Bu hizmetleriniz i├žin tekrardan te┼čekk├╝r ederim. iyi ├žal─▒┼čmalar bol kazan├žlar. sa─čl─▒kla kal─▒n.
Ek; Aktif olarak hostragons.com'da bulunan alan ad─▒m (yani Hosting paketim) Yunuskaratas.com.tr

tatl1;1080639245' Al─▒nt─▒:
r10 da bu ┼čekilde ├žal─▒┼čan i┼činin ehli, bilgili, gere─činden fazlas─▒n─▒ yapmak i├žin u─čra┼čan ve faturas─▒n─▒ kesen bir firma bulmak zor tekrar ├žal─▒┼čman─▒z i├žin te┼čekk├╝r ederim.

JetTek;1080834207' Al─▒nt─▒:
H─▒z optimizasyon hizmeti ald─▒m. Kendilerinden ├žok memnunum ┼čiddetle tavsiye ederim. Olay budur
1362469376.png

Ysfaydn;1080843619' Al─▒nt─▒:
Sitemi blogger'dan wordpress'e ta┼č─▒m─▒┼čt─▒m acemili─čimiz y├╝z├╝nden her ┼čey allak bullak olmu┼čtu hitlerde %80 d├╝┼č├╝┼č ya┼čad─▒k, site h─▒z─▒ yerlerdeydi neyseki d├╝n gece konuyu g├Âr├╝p sipari┼či olu┼čturdum sabah─▒nda her┼čey d├╝zelmi┼č daha iyi olmu┼čtu. Kendilerine ilgileri i├žin ├žok te┼čekk├╝r ediyorum.

not: Firman─▒n bu denli g├╝zel ├žal─▒┼čmalar─▒ndan dolay─▒ r10.net'e ├╝ye olmaya karar verdim ve ilk mesaj─▒m─▒ bu konuya yapmak istedim

Durum:
├çevrimd─▒┼č─▒

Admin

Y├Ânetici
TC No Do─črulanm─▒┼č Kullan─▒c─▒
Kat─▒l─▒m
14 Ara 2021
Tepkime puan─▒
61
Puanlar─▒
26
webmasterforumu.com.tr

02.png

03.png

04.png
05.png
06.png
07.png

08.png
09.png

19.png
20.png

21.png
22.png

46.png

Webmaster Forumu ├╝zerinde hem hosting / sunucu + olarak hemde bu ┼čekilde hizmet veren tek profesyonel firma sizlersiniz. Ma┼čallah Allah bol kazan├žlar nasip etsin.

419Konular
721Mesajlar
2,950Kullan─▒c─▒lar
BinsaASon ├╝ye
├ťst