Forum Kuralları

Forum Kuralları
0
2K
Durum:
Çevrimdışı

Admin

Yönetici
TC No Doğrulanmış Kullanıcı
Katılım
14 Ara 2021
Mesajlar
109
Tepkime puanı
61
Puanları
26
Konum
Kayseri
webmasterforumu.com.tr
FORUM KURALLARI

1- Forumda yazılan mesajlardan mesaj sahibi forum üyesi sorumludur. Şahısların yazdıkları yazılardan dolayı forumumuz hiçbir sorumluluk kabul etmez.

2- Türkiye Cumhuriyeti yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.

3- Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz. (Örneğin: Türk, Kürt, Ermeni, Yahudi, Çerkez, Zenci, Hint, Arap, Çingene, Roman, Rus, Göçmen gibi.)

4- Tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karşı, nefret dolu ya da çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, irk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak; forum yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlar sergilemek yasaktır.

5- Yorum amacı taşımayan salt siyasi ve propaganda amaçlı tüm mesajlar kesinlikle yasaktır.

6- Her türlü taciz edici yazı yasaktır.

7- Forumdaki mesajların tümünün büyük harflerle yazılması yasaktır.

8- Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan konu ve mesajları silme-değiştirme hakkına sahiptir.

9- Forum kurallarına veya Webmaster Forumu misyonuna aykırı haraket eden üyelerin üyelikleri forumdan geçici yada kalıcı olarak yasaklanabilir.

10- Yasal sebeplerden dolayı hiçbir üyeliğin forum üzerinden tamamıyle silinmesi söz konusu olamaz, talebe göre üyelik aktivasyonsuz konuma getirilebilir.
 
419Konular
721Mesajlar
2,950Kullanıcılar
BinsaASon üye
Üst