Depremzede Çocuklarımız İçin El Birliği

Depremzede Çocuklarımız İçin El Birliği
1
113
Durum:

Admin

Yönetici
TC No Doğrulanmış Kullanıcı
webmasterforumu.com.tr
Merhabalar, değerli forum üyeleri biz sizler için çekilişler düzenleyip sizleri mutlu etmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Hiçbir masraftan kaçınmıyoruz, kendimizi hiçbir şekilde düşünmüyoruz. Ne kazandık, cebimize ne girdi. Ne zaman, ne kadar kazazancağım.

Malum bugün Miraç kandili ve Kahramanmaraş'ta ailelerini kaybetmiş çocuklarımıza, anne kokusuna hasret kalan gençlerimiz, kardeşlerimiz, çocuklarımız için güzel bir etkinlik başlatıyorum.

Kahramanmaraş belediyesi ile görüşüp bu çocuklarımıza forum kazançlarımızı bağışlayacağız.

Bu kazançlar nasıl elde edilecek;

- Reklam alanları
- Bildirim reklamı
- Premium üyelikler

Gerekirse bir paket sigara içmeyelim çocuklarımıza umut olalım arkadaşlar.

Allah gönlü güzel insanlardan olmayı nasip etsin hepimize.

Şimdiden Miraç kandilinizi kutluyorum.

Biz büyüdükçe herkese faydamız dokunacak.

Herkese iyi forumlar dilerim.

Durum:

seohizmeti

Kayıtlı Üye
TC No Doğrulanmış Kullanıcı
Merhabalar, değerli forum üyeleri biz sizler için çekilişler düzenleyip sizleri mutlu etmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Hiçbir masraftan kaçınmıyoruz, kendimizi hiçbir şekilde düşünmüyoruz. Ne kazandık, cebimize ne girdi. Ne zaman, ne kadar kazazancağım.

Malum bugün Miraç kandili ve Kahramanmaraş'ta ailelerini kaybetmiş çocuklarımıza, anne kokusuna hasret kalan gençlerimiz, kardeşlerimiz, çocuklarımız için güzel bir etkinlik başlatıyorum.

Kahramanmaraş belediyesi ile görüşüp bu çocuklarımıza forum kazançlarımızı bağışlayacağız.

Bu kazançlar nasıl elde edilecek;

- Reklam alanları
- Bildirim reklamı
- Premium üyelikler

Gerekirse bir paket sigara içmeyelim çocuklarımıza umut olalım arkadaşlar.

Allah gönlü güzel insanlardan olmayı nasip etsin hepimize.

Şimdiden Miraç kandilinizi kutluyorum.

Biz büyüdükçe herkese faydamız dokunacak.

Herkese iyi forumlar dilerim.

Ben header reklamı ve bildirim reklamı hizmeti alıp bu güzel vesileye bir katkım olmasını istiyorum, herkese hayırlı kandiller dilerim.

419Konular
721Mesajlar
2,950Kullanıcılar
BinsaASon üye