Casper Nirvana F500 Tanıtımı

Casper Nirvana F500 Tanıtımı
0
382
Durum:
Çevrimdışı

mehmetdugu

TC No Doğrulanmış Kullanıcı
Katılım
29 Mar 2022
Mesajlar
27
Tepkime puanı
1
Puanları
1
Teknoloji markalarının önde gelen isimlerinden Casper yeni nirvana F500 modelini tanıtmış. Donanımını beğendim tasarımıyla da dikkatimi çekti. Biliyorsunuz ki artık teknolojinin gün geçtikçe kabuk değiştirmesiyle mobilite önem kazandı. Hayatın her alanında çalışma stili olsun eğitim alma özgürlüğü vs. gün geçtikçe değişiyo. Bu nokta da bizlerinde bilgisayar alırken tercihlerine etki ediyo bu gelişmeler. Casper da bunu düşünüp kullanıcıların tercihlerine göre bi cevap vermiş aslında. F500 le ergonomik bi kullanım rahatlığı sunmuş.

11.nesil i3 ve i5 tiger lake işlemciler ve özelliklede 64 GB RAM seçeneği performans anlamında maksimum seviyelerde verim alabilecek olmamız hoşuma gitti. Bunların yanı sıra tasarıma gelirsekte metalik gri rengin yanında 19,9 mm incelik ve 1.7 kg hafifliği olması da Casper Nirvana F500 tanışabilir olmasıyla mobiliteye de vurgu yapmış 

Göz yormayan ekran yapmışlar 😲

Ekran özelliklerine bakınca da 8.3 mm ince çerçeve yapısıyla geniş ekran deneyimi yaşatan Casper Nirvana F500, full HD çözünürlük ile IPS ekran teknolojisini birleştirerek uzun çalışma saatlerine karşı göz yorgunluklarının yaşanmasını engelliyo. Benim gibi pc başında fazla vakit geçiren biri olarak sevdim bu özelliği  Ek olarka çalışanlarda düşünülmüş Anti-Glare yansıma önleyici özelliği, hızlı veri aktarımı için 2x 3.2 USB ve 1x 2.0 USB ye sahip. Güçlü donanım ve 1.7 kg hafifliği ile taşınabilirliği sunan Casper Nirvana F500 laptoplara linki ile göz atmanızı tavsiye ederim..


nx6dk8.jpg
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
419Konular
721Mesajlar
2,950Kullanıcılar
BinsaASon üye
Üst