­ččí­ččí 4.5 Milyon Takip├žili Aktifli─či Olan Dev Projelik Hesap ­ččí­ččí

­ččí­ččí 4.5 Milyon Takip├žili Aktifli─či Olan Dev Projelik Hesap ­ččí­ččí
2
132
Durum:
├çevrimd─▒┼č─▒

baybars03

Kay─▒tl─▒ ├ťye
TC No Do─črulanm─▒┼č Kullan─▒c─▒
Kat─▒l─▒m
27 Ocak 2024
Tepkime puan─▒
12
Puanlar─▒
1
baybarsbilim.com.tr
  • Hesap Durumu : Organik Hesap & Pasif Takip├žili Kar─▒┼č─▒k
  • Hesap Takip├ži Say─▒s─▒ : 4.5 Milyon
  • Takip Edilen Say─▒s─▒ : 0
  • Hesap Kurulu┼č Y─▒l─▒ : 2017
  • G├Ânderi Say─▒s─▒ : 50
  • Mail Durumu : KURUCU MA─░L
  • Aktiflik Durumu : Aktifli─či vard─▒r.
  • Hesap Fiyat─▒ : 100.000Ôé║
  • Hesap Hakk─▒nda Ek Bilgiler : Herkese selamlar. Arkada┼člar ├Âncelikle ┼čunu belirtmek isterim piyasada ├žok nadir bulunabilecek bir hesap ile kar┼č─▒n─▒za geldim. Hesapta aktiflikte mevcuttur.
  • Metas─▒ a├ž─▒kt─▒r kendisi de daha ├Ânce bir ka├ž kez mavi tik alm─▒┼čt─▒r. Yani ├Âdeme y├Ântemi ekleyerek direk mavi tike ula┼čabilirsiniz. Sat─▒c─▒ ki┼či Kendisi sa─čl─▒k sebeplerinden dolay─▒ mecburi bir ┼čekilde i┼činden uzakla┼čm─▒┼č ve bu hesab─▒da satmak zorunda kald─▒─č─▒ i├žin taraf─▒ma ge├žmi┼čtir. Bir ka├ž ├╝nl├╝ isimlerinde takip etti─či bu hesab─▒ sizlere sunuyorum. Kurucu olan ┼čahsi mailinide bana devretmi┼čtir. Bir├žok g├Ânderisi ar┼čivdedir hesab─▒n aktifli─či oralardan da ├žok rahat bir ┼čekilde anla┼č─▒lmaktad─▒r. B├╝y├╝k projelerin hesab─▒ diyoruz ya tamda bu hesap i┼čte i┼čine yarayacak birine gitmesi dile─čiyle Al─▒c─▒s─▒na ┼čimdiden hay─▒rl─▒ olsun... Detaylar i├žin ├Âzelden ileti┼čime ge├žiniz g├Âr├╝┼čebiliriz.
hesap1.png
hesap2.jpeg

Durum:
├çevrimd─▒┼č─▒

Emin

Kay─▒tl─▒ ├ťye
Kat─▒l─▒m
28 Ocak 2024
Tepkime puan─▒
1
Puanlar─▒
1
Bilgi alabilir miyim hocam

Durum:
├çevrimd─▒┼č─▒

berkanozcelik

Kay─▒tl─▒ ├ťye
Kat─▒l─▒m
30 Ocak 2024
Tepkime puan─▒
0
Puanlar─▒
1
  • Hesap Durumu : Organik Hesap & Pasif Takip├žili Kar─▒┼č─▒k
  • Hesap Takip├ži Say─▒s─▒ : 4.5 Milyon
  • Takip Edilen Say─▒s─▒ : 0
  • Hesap Kurulu┼č Y─▒l─▒ : 2017
  • G├Ânderi Say─▒s─▒ : 50
  • Mail Durumu : KURUCU MA─░L
  • Aktiflik Durumu : Aktifli─či vard─▒r.
  • Hesap Fiyat─▒ : 100.000Ôé║
  • Hesap Hakk─▒nda Ek Bilgiler : Herkese selamlar. Arkada┼člar ├Âncelikle ┼čunu belirtmek isterim piyasada ├žok nadir bulunabilecek bir hesap ile kar┼č─▒n─▒za geldim. Hesapta aktiflikte mevcuttur.
  • Metas─▒ a├ž─▒kt─▒r kendisi de daha ├Ânce bir ka├ž kez mavi tik alm─▒┼čt─▒r. Yani ├Âdeme y├Ântemi ekleyerek direk mavi tike ula┼čabilirsiniz. Sat─▒c─▒ ki┼či Kendisi sa─čl─▒k sebeplerinden dolay─▒ mecburi bir ┼čekilde i┼činden uzakla┼čm─▒┼č ve bu hesab─▒da satmak zorunda kald─▒─č─▒ i├žin taraf─▒ma ge├žmi┼čtir. Bir ka├ž ├╝nl├╝ isimlerinde takip etti─či bu hesab─▒ sizlere sunuyorum. Kurucu olan ┼čahsi mailinide bana devretmi┼čtir. Bir├žok g├Ânderisi ar┼čivdedir hesab─▒n aktifli─či oralardan da ├žok rahat bir ┼čekilde anla┼č─▒lmaktad─▒r. B├╝y├╝k projelerin hesab─▒ diyoruz ya tamda bu hesap i┼čte i┼čine yarayacak birine gitmesi dile─čiyle Al─▒c─▒s─▒na ┼čimdiden hay─▒rl─▒ olsun... Detaylar i├žin ├Âzelden ileti┼čime ge├žiniz g├Âr├╝┼čebiliriz.
Ekli dosyay─▒ g├Âr├╝nt├╝le 166
Ekli dosyay─▒ g├Âr├╝nt├╝le 167
Hala sat─▒l─▒k m─▒?

419Konular
721Mesajlar
2,950Kullan─▒c─▒lar
BinsaASon ├╝ye
├ťst